Customer Service Specialist with English

Work Service

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současné době pro svého klienta obsazuji pozici Customer Service Specialist. Jedná se o úspěšnou americkou obchodně výrobní společnost, která působí po celém světě.
Náplň Vaší práce:

Každodenní komunikace s obchodními partnery společnosti (zpracovávání objednávek, udržování dobrých vztahů s obchodními partnery společnosti, příprava podkladů pro finanční oddělení, aj.)
Pravidelné používání anglického jazyka slovem i písmem
Zpracovávání objednávek od zákazníků (práce v programech MS Office, CRM), úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti, podpora regionálních projektů

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ
Výborná znalost slovenského jazyka slovem i písmem (úroveň rodilý mluvčí)
Plynulá znalost anglického jazyka (min. úroveň B2/C1 nebo vyšší)
Prokazatelné zkušenosti ze zákaznického servisu ideálně z obchodního oddělení společnosti (zpracovávání objednávek, udržování dobrých vztahů se zákazníky společnosti, podklady pro fakturaci, řešení případných reklamací, atp.)
Pečlivost a smysl pro detail, dobré komunikační a organizační schopnosti, orientace na zákazníka, pozitivní a komunikativní osobnost

Nabízíme:

Výborné finanční podmínky
Balíček zaměstnaneckých benefitů
Jistota zaměstnání v silné a úspěšné americké společnosti s letitou tradicí
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci společnosti
Moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv spolupracovníků
Nástup možný: červen/červenec 2021, nebo podle možností vybraného kandidáta/tky
Pravidelné místo pracoviště: moderní nové prostory na Praze 5

V případě Vašeho zájmu zúčastnit se výběrového řízení mi prosím pošlete Váš strukturovaný životopis v anglickém jazyce a zároveň motivační dopis v anglickém jazyce pro tuto pozici.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Mezinárodní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4049296  Dátum zverejnenia: 7.5.2021