Kontrola kvality až 130 Kč/hod. v Nošovicích

Work Service

Místo práce
Nošovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kontrola kvality autopotahů
- kontrola šití a daných parametrů
- jednoduchá práce v čistém prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 3 směnný provoz (ranní, odpolední, noční)
- 8 hodinová směna
- DPČ
- 109,80 Kč/hod. + docházkový bonus až 10 Kč/hod. + po ZD bonus dle splněných kritérií až 10 Kč/hod. + příplatky dle ZP + STRAVENKY
- nástup IHNED
- možnost vyplácení záloh

Informace o náboru

Životopis zašlete na [email protected] nebo volejte na tel.: 724 343 980.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nabízíme Vám práci v Nošovicích na pozici "kontroly kvality".

PŘED NÁSTUPEM PROBÍHÁ PROHLÍDKA PROVOZU!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ve výrobě a kontrole kvality výhodou
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4068813  Dátum zverejnenia: 4.6.2021