Reagujte bez životopisu

Skladník -manipulant

Work Service

Místo práce
Opava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc- hlavní pracovní poměr - příplatky za odpolední a noční směny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manipulace s materiálem - příjem, kontrola a naskladnění
- příprava materiálu k výdeji a následný výdej
- organizace a údržba pořádku ve skladě
- řízení a obsluha VZV a paletových vozíků
- přesun materiálu mezi výrobními úseky
- práce v 3směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výkonnostní bonusy
- víkendové příplatky za dobrovolnou víkendovou směnu
- stravenky v hodnotě 110 Kč/směnu
- 25 dní dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

STROJÍRENSTVÍ

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

skladník

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost s řízením VZV
- předešlá praxe ve skladu výhodou
- základní znalost MS Office - Excel, Word
- flexibilita, komunikativnost, smysl pro zodpovědnost,
spolehlivost
- zájem o učení se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4122386  Dátum zverejnenia: 26.8.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc