Reagujte bez životopisu

Operátor ID karet Ostrava

Work Service

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA:

- práce ve výrobě ID karet
- manipulace s archy karet
- obsluha laminační linky, postupné zaučování na ostatních strojích
- třídění karet

SMĚNNOST:

- 12 ti hodinové směny (denní, noční)
- krátký a dlouhý týden (krátký - středa, čtvrtek; dlouhý - pondělí, úterý, pátek, sobota, neděle)
- pracovní doba 6:00 - 18:00; 18:00 - 6:00

Zaměstnanecké výhody, benefity

MZDOVÉ PODMÍNKY:

- až 22 400 Kč/měs.
+ příplatek noční směna 10%
+ příplatek sobota + neděle 30%
+ docházkový bonus 3000 Kč/měs.
- hrubá mzda cca 27 000 Kč/měs.

BENEFIT:

- stravenkový paušál 75 Kč/směna

NABÍZÍME:

- HPP
- nástup ihned
- moderní, čisté prostředí a zázemí firmy

Informace o náboru

V případě, že vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis na [email protected] nebo volejte na tel.: 702 279 486, 601 311 209.

VHODNÉ KANDIDÁTY BUDEME NÁSLEDNĚ KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

MÁŠ PRAXI VE VÝROBĚ, ALE DO AUTOMOTIVE TĚ TO UŽ NELÁKÁ? POJĎ K NÁM. NABÍZÍME TI PRÁCI VE VÝROBĚ ID KARET.

NEVADÍ TI SMĚNY? U NÁS SE NA SMĚNY PRACUJE, ALE I PŘESTO BUDEŠ MÍT DOSTATEK VOLNA.

JSI MOMENTÁLNĚ BEZ PRÁCE A MŮŽEŠ NASTOUPIT IHNED? JSI ČLOVĚK, KTERÉHO HLEDÁME!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ve výrobě výhodou
- zdravotní způsobilost
- ochotu pracovat v uvedeném režimu směn krátký a dlouhý týden

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4134738  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc