Operátor až 27 000 měs. nástup přímo pod firmu

Work Service

Místo práce
Hrachovec, Valašské Meziříčí, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha výrobních linek
- kontrola dílů
- ukládání jednotlivých dílů
- práce je fyzicky náročnější
- 3 - směnný provoz (ranní, odpolední, noční)
- HPP
- nástup ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

MZDOVÉ OHODNOCENÍ:

- nástupní mzda 124 Kč/hod.
- po zkušební době navýšení až na 129 Kč/hod.
- příplatky dle ZP
- hrubá nástupní mzda cca 26 000/měs.

BENEFITY:

- příplatky za směnnost
- bonusy dle odvedené práce
- 5 týdnů dovolená
- po zkušební době příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravování 55%
- a další firemní benefity dle odpracované doby

Informace o náboru

Vážné zájemce prosíme o zaslání životopisu na [email protected]. Vybrané zájemce budeme kontaktovat ohledně osobního setkání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

HLEDÁTE PRÁCI? JSTE Z VALAŠSKÉHO MEZIŘÍČÍ NEBO BLÍZKÉHO OKOLÍ? NEVADÍ VÁM PRÁCE NA SMĚNY? MÁTE ZKUŠENOSTÍ S PRACÍ VE VÝROBĚ? NENECHTE SI UJÍT NAŠI NABÍDKU.

NABÍRÁME PŘÍMO POD FIRMU!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ve výrobě je velkou výhodou, ale není podmínkou, vše se naučíte
- zdravotní způsobilost
- fyzickou zdatnost (práce je fyzicky náročnější)
- ochotu pracovat na směny!
- manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4134750  Dátum zverejnenia: 27.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc