VZD od 150 KČ/Hod.

Work Service

Místo práce
Bílovec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 150 Kč/hod.150 Kč/hod. + osobní ohodnocení až 20 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práci ve skladu farmaceutické společnosti
- obsluha VZV
- pouze ranní směny pondělí - čtvrtek 8:00 - 16:30, pátek 8:00 - 15:00
- víkendy volné
- práce na DPČ s možnosti přestupu do kmenového stavu klienta
- místo práce: Bílovec
- nástup září
- moderní pracovní prostředí a zázemí firmy

MZDOVÉ OHODNOCENÍ:

- 150 Kč/hod. + osobní ohodnocení až 20 Kč/hod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- svozová doprava ze Svinova

Informace o náboru

Pokud splňujete podmínky a máte vážný zájem zašlete nám životopis na [email protected], případně volejte 724 343 980, 702 279 486.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

MÁTE PRAXI S VZV A PLATNÉ PAPÍRY? CHCETE PRACOVAT JEN NA RANNÍCH SMĚNÁCH PONDĚLÍ - PÁTEK?

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxi s VZV
- platné papíry podmínkou!
- zdravotní způsobilost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4154603  Dátum zverejnenia: 3.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 150 Kč/hod.