Retention manager - Relocation to Cyprus

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s.

Místo práce
Kypr
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
asap
Mzdové podmínky (brutto)
1 600 EUR/měsíc+ provízie, ubytovanie hradené zamestnávateľom - 1/2 roka na Cypre. Mzda netto = 1170 eur + provízia + ubytovanie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Poznámka: Výkon pracovnej pozície je na Cypre, kam je potrebné sa presťahovať po zaučení v Bratislave.

- Komunikácia s existujúcimi klientami na dennej baze
- Fundamentálna a technická analýza v oblasti finančných trhov
- Porozumenie a pochopenie dopadu obchodných rozhodnutí
- Analytické zručnosti a manipulácia s údajmi na podporu príležitostí a rozhodovania
- Dodržiavanie stanovených cieľov
- Konštruktívne zameriavanie činností na správne aktivity
- Kontaktná stratégia a segmentácia informácii
- Proaktívne myslenie a reaktívny prístup
- Činnosti spojené so systémovou databázou
- Miesto výkonu práce po zaškolovacom procese sa presúva na Cyprus (školiaci proces 2-3 mesiace vBratislave)
- pracovný pomer bude uzavretý na cypersky právny subjekt (mzda netto - 1.170 eur)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnosť kariérneho rastu vo finančnom sektore
- Krásna kancelária v centre
- Aktívny a profesionálny tím
- Výnimočné platové podmienky, postupne narastajúce v priebehu vašej kariéry
- Profesionálne školenia o medzinárodných kapitálových trhoch a predaji
- Získanie certifikátov z odborných skúšok
- Zahraničné služobné cesty, firemné večierky
- Ubytovanie hradené zamestnávateľom (prvých 6 mesiacov)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalosť anglického jazyka slovom a písmom
- slovenský alebo český jazyk výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s. je full-servisová spoločnosť, ktorá ponúka klientom čo najširšie spektrum služieb.
Reklamná činnosť, marketingové služby, fakturácie, event marketing, administratívne a organizačné práce, poskytovanie software, automatizované spracovanie dát
ID: 4053012  Dátum zverejnenia: 27.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 600 EUR/měsíc