Reagujte bez životopisu

IT Konzultant SAP ERP

XCENTER DIGITAL,s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Podpora zahraničních zákazníků
• Provádění pravidelných kontrol zákaznických systémů 3x denně (10-60 min dle stavu)
• Řešení procesních problémů při zpracování příchozích dokumentů v systému SAP
• Analýza dat
• Perspektivně spolupráce na českých i zahraničních projektech
Co od Vás očekáváme?
• Minimálně 2 roky zkušeností se systémem SAP ERP
( moduly SAP FI a MM se zaměřením na Procure to Pay proces)
• Zkušenosti s řešením problémů na základě systémových dat
• Schopnost písemné i ústní komunikace se zákazníky v angličtině (střední úroveň)
• Analytické schopnosti, systematičnost
• Minimální úvazek: 20h/týdně
• Flexibilní dostupnost v pracovních dnech v časovém úseku 9 - 17:00
• Výjimečně je potřeba prezence v kancelářích společnosti (školení, společná jednání, apod.)
Co dalšího oceníme:
• Základní uživatelská/admin znalost SAP workflow.
• Základní znalost SAP ABAP, případně zkušenosti s testováním a laděním ABAP programů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
• Flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Práci v malé dynamické společnosti v neformálním prostředí (Kanceláře v centru Prahy – Karlín)
• Možnost kariérního růstu
• Možnost spolupráce dohodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dokumentoví specialisté.
Umíme digitalizovat papírový obsah, uložit jej na bezpečné místo a nabídnout Vám spolehlivé nástroje pro správu dokument (DMS).
V X-Center pracuje 25 profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti s návrhy, implementací i vedením komplexních projektů v oblasti správy dokumentů včetně vývoje vlastních sofistikovaných řešení.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3819091  Dátum zverejnenia: 26.11.2019