Sales Representative

XERTEC a.s.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Vyhledávání a kontaktování nových zákazníků ve svěřeném regionu
• Komunikace s našimi stávajícími zákazníky
• Prezentace společnosti a nabízených produktů
• Budování a udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky
• Sledování situace na trhu, aktivit konkurence a potřeb zákazníků
• Pravidelné reportování obchodních výsledků
Požadujeme:
• Ukončení SŠ vzdělání
• ŘP skupiny B
• Uživatelskou znalost PC, Word, Excel, Internet
• Příjemné a reprezentativní vystupování
• Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
• Praxe v prodeji výhodou, ale ne podmínkou
• Možnost zaměstnání ambiciózního absolventa nebo absolventky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Pevné zázemí úspěšné obchodní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí
• Komplexní proškolení a prodejní podporu
• Dlouhodobou spolupráci
• Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• Auto, notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely
• Příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Prodej kvalitní značkové kancelářské techniky, SW a HW kancelářské techniky.
ID: 3749174  Dátum zverejnenia: 27.8.2019