Junior referent - vhodné pro absolventy

XTRADECORE s.r.o.

Místo práce
Václavské náměstí, Praha 1, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
8.7.2019 - 31.7.2019
Mzdové podmínky (brutto)
16 500 - 33 000 Kč/měsícMzda není zastropována horní hranicí.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- sledování aktuálního dění zahrnující burzy po celém světe
- vedení běžné administrativy související s přidělenou agendou
- budování a další rozvíjení nadstandardních vztahů se zákazníky
- osobní jednání s klienty v sídle firmy (telefonické, emailové, osobní)
- support klientských požadavků, registrace zákazníků
- úzká spolupráce se zkušenějšími kolegy
- aktivní růst v rámci společnosti - účast na školení, zkouškách, zahraničních stážích
- specifikace klientových potřeb

Zaměstnanecké výhody, benefity

- fixní plat 16 500 Kč + neomezená provizní složka
- školení a vzdělávání v rámci pracovní doby
- volné víkendy i svátky
- práci v příjemném, pohodovém a mladém pracovním týmu
- pobočku mezinárodní stabilní společnosti v Praze
- možnost výrazného osobního a profesního rozvoje - pozici s kariérním růstem

Nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dokončené SŠ vzdělání
- samostatnost, spolehlivost
- uživatelskou znalost práce na PC - velmi lehká
administrativní činnost
- dochvilnost a aktivní přístup k práci
- cizí jazyk výhodou
- trestní bezúhonnost
- komunikativní a cílevědomou osobu
- příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

FX Giants je mezinárodní online broker poskytující přístup maloobchodním investorům k více než 200 obchodovatelným nástrojům z 6 tříd aktiv.
ID: 3708399  Dátum zverejnenia: 3.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16 500 - 33 000 Kč/měsícMzda není zastropována horní hranicí.