Uklízeč - pomocný stavební dělník

ZAALEX s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-10
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní uklízeči a pomocníci (91129)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZAALEX s.r.o., IČ 47666978
Pracoviště:ZAALEX s.r.o. - pracoviště Opava, Opava, Nákladní ul.

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-10
Mzdové rozpětí:od 12000 do 14000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:* vzdělání nerozhoduje, dobrý zdravotní stav.
Náplň práce: úklid drobného stavebního odpadu, zametání, úklid staveniště, pomocné stavební práce, podávání a příprava stavebních materiálů.
Mzda 12 000 - 14 000 Kč, dohoda o proveení práce, prac. úvazek - 30 hodin/týden, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Vajda Vojtěch, tel.: 728 632 033, e-mail: [email protected].

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11696990702

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2803920  Dátum zverejnenia: 9.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12000 - 14000 Kč/měsíc