Učitel/učitelka 1. stupně pro zš

Základní škola a Mateřská škola Vrchoslavice, okres Prostějov, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
1, 798 27 Vrchoslavice, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
12700 - 16400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 1. stupni základních škol (2341)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a Mateřská škola Vrchoslavice, okres Prostějov, příspěvková organizace, IČ 75024322
Pracoviště:Vrchoslavice 1, 798 27 Němčice nad Hanou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 12700 do 16400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte do 31.10.2016 na email [email protected]. Požadavky: vzdělání v oboru učitelství pro 1. stupeň ZŠ, praxe s výukou na malotřídní škole alespoň 2 roky, znalost AJ slovem i písmem, profesní dovednosti potřebné k naplňování RVP ZV, dobrý zdravotní stav, zkrácený pracovní úvazek 13 hod./týd. (úvazek 0,59). Vyučované předměty: 1. a 2. ročník: prvouka, český jazyk a výchovy (TV, VV, PČ), 3. a 4. ročník: výchovy (TV, HV, PČ), v případě zástupu výuka AJ ve 3. a 4. ročníku. Nabízíme: malý kolektiv, rodinné prostředí. Pracoviště: ZŠ Vrchoslavice

Poslední změna:2016-10-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 11386300769

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2748515  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12700 - 16400 Kč/měsíc