Všeobecná a mzdová účetní

Základní škola Bruntál, Školní 2 (MPSV)

Místo práce
Školní 723, 792 01 Bruntál, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mzdoví účetní (43130)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Bruntál, Školní 2, IČ 00852783
Pracoviště:Školní 723/2, 792 01 Bruntál 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Bruntál, Školní 2
o komplexní vedení podvojného účetnictví - všech organizačních složek, koordinace účtování o stavu,
pohybu a rozdílech majetku, závazků a pohledávek, o nákladech a výnosech, příjmech a výdajích,
sestavování HV, účetní závěrky, vedení účetní knihy…
o znalost a orientace v oblasti personální agendy
o zpracování veškerých účetních a statistických výkazů
o zajišťování styku s bankami, FÚ, OSSZ, ÚP…
o zpracování mezd včetně mzdové závěrky a ročního zúčtování, samostatné vedení mzdové agendy
o kontrola docházky a zákonných požadavků
o importy a exporty ze mzdového systému
o příprava dokumentů pro zaměstnance
o komunikace se státními institucemi
o zajišťování bezhotovostního platebního styku
o zařazování, odpisování majetku a sestavování odpisového plánu
o provádění rozborů hospodaření a stanovení případných opatření
o korespondence s úřady, odběrateli a dodavateli
o tvorba a zpracování provozního rozpočtu a rozpočtu kraje pro jednotlivé součásti i za celek, kontrola
a koordinace čerpání rozpočtů jednotlivých středisek, stanovení objemu prostředků na platy a
ostatní přímě náklady na vzdělávání za celou organizaci i jednotlivé složky, návrhy, příp. opatření
o orientace v pravidlech financování projektů EU
o výhodou je znalost účetních programů (např. VEMA, Gordic apod….)
o znalost podvojného a mzdového účetnictví a daňové problematiky - nejlépe příspěvkových
organizací
o znalost zákonných norem týkající se příspěvkových organizací (zákon o účetnictví včetně
prováděcích předpisů, zákon č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ZP)
o znalost základních směrnic a schopnost jejich úpravy a tvorby
o znalost pracovně-právních a mzdových předpisů
o výborná znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
o způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost
o časová flexibilita, vstřícnost, spolehlivost
o dobré komunikační a organizační dovednosti
o loajalita a spolehlivost
o zdravotní způsobilost
závodní stravování, příspěvek na kulturu a sport
Hlásit se na e - mail : [email protected] nebo na tel. č. 553 821 167, popř. osobně na výše uvedené adrese
Z : 29.11.2016

Poslední změna:2016-11-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 11791010765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2832601  Dátum zverejnenia: 30.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 Kč/měsíc