Učitel/ka I. stupeň

Základní škola Bruntál, Školní 2

Místo práce
Školní 723/2, Bruntál, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1. 9. 2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 170 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitel základní školy provádí vzdělávací a výchovnou činnost při vyučování směřující k získávání vědomostí, dovedností a návyků žáků během jejich studia na základní škole ve všeobecných vzdělávacích předmětech. Vytváří a průběžně aktualizuje pedagogickou dokumentaci, studuje nové poznatky z oboru a aplikuje je do vzdělávání.

Vzdělávání přizpůsobuje nadaným žákům a podněcuje jejich osobní rozvoj. Diskutuje o jejich pokroku s rodiči a třídním učitelem. Poskytuje konzultace žákům, připravuje hodnocení žáků a jejich klasifikaci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající platové ohodnocení + odměny
- zázemí silné a stabilní organizace
- závodní stravování
- příspěvek na sport/ kulturu

Informace o náboru

Výhoda: Praxe na pozici učitel/ka 1. stupně, 3 roky v zaměstnáních, která mají vztah k náplni práce
Termín pohovoru: k pohovoru budete pozváni individuálně na základě přijatých žádostí.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

I. stupeň

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- je plně způsobilý k právním úkonům,
- má odbornou kvalifikaci pro přímou pedagogickou činnost, kterou vykonává,
- je bezúhonný,
- je zdravotně způsobilý a
- prokázal znalost českého jazyka,
Učitel základní školy je vysoce kvalifikovaný pracovník, který vzdělává a vychovává žáky, rozvíjí jejich znalosti, dovednosti a osobnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme progresivní škola zaměřená na výuku anglického jazyka, kde pedagogové využívají
nejmodernější techniku a metody ve výuce. Žáci pronikají do angličtiny pomocí metod Helen
Doron (angličtina od první třídy!) a CLIL (výuka části předmětu v angličtině). Na druhém stupni se
zapojujeme do mezinárodních projektů E-twinning - pro žáky pořádáme videokonference, při
kterých poznávají děti z jiných zemí a používají angličtinu v praxi.
Budova naší školy prošla v letech 2013 – 2015 rozsáhlou rekonstrukcí v hodnotě cca 100 mil. Kč,
V současné době byla dokončena rekonstrukce vnitřního atria budovy.
„Vše pod jednou střechou"
• základní škola
• mateřská škola
• městská knihovna
• středisko volného času
• stanice mladých přírodovědců
• coworkové centrum

Nabídka vzdělávání
• kvalitní a dynamický pedagogický sbor, individuální přístup k dětem
• certifikovaná výuka metodou Helen Doron pro 1. a 2. ročník ZŠ – SUPER-NATURE!
• metoda CLIL (výuka anglického jazyka v ostatních předmětech)
• akreditované kurzy MŠMT – anglický jazyk pro pedagogy a veřejnost
• pobytové akce s výukou angličtiny pro první i druhý stupeň
• špičkově vybavené ICT učebny, kvalitní výuka s využitím nejmodernějších technologií
• akreditované školící a certifikační centrum digitální gramotnosti ECDL
• pobytový kurz finanční gramotnosti pro žáky 8. ročníků
• písmo Comenia Script
• adaptační kurzy pro 1. a 6. ročníky
• lyžařské kurzy pro 1. a 6. ročníky a pro 3. a 7. ročníky
• adaptační pobyty pro členy Školního žákovského parlamentu
• školní poradenské pracoviště
• sportovní a hudební kroužky
• soubor Petrin – hudebně dramatické těleso reprezentující veřejně naši školu

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4103503  Dátum zverejnenia: 15.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 32 170 Kč/měsíc