Učitel/-ka výtvarné a hudební výchovy, pracovních činností pro ii. stupeň

Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové (MPSV)

Kleinerových 550, 500 06 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 2. stupni základních škol (23303)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové, IČ 75015820
Pracoviště:Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové, Kleinerových, Kleinerových 550/1, Moravské Předměstí, 500 06 Hradec Králové 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 21000 do 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:UČITEL/-KA VÝTVARNÉ A HUDEBNÍ VÝCHOVY, PRACOVNÍCH ČINNOSTÍ PRO II. STUPEŇ
- Hledáme učitele/-ku výtvarné a hudební výchovy, pracovních činností pro 2. stupeň ZŠ na plný pracovní úvazek určitou do 31. 8. 2017 s výhledem prodloužení pracovní smlouvy, nástup od 1. 12. 2016
- Požadujeme: min. vyšší odborné vzdělání, výhodou jsou zkušenosti s projektovou výukou ve výuce
- Rádi bychom do učitelského týmu přivítali kreativní učitele/-ky, kteří/-é jsou otevřeni/-y různým formám práce a výuky, jsou nastavení pracovat týmově a společně tvořit školní prostředí, které odpovídá mottu naší školy Škola pro život - škola plná života. Hledáme učitele/-ky, kteří/-é chtějí více než jen "odučit si své" a chtějí investovat kus sebe do školního života i životů dětí a jsou ochotni/-y tomu věnovat i svůj čas.
- Výše platu se bude odvíjet dle získaných zkušeností, odborného zaměření a dalších aspektů profesního života
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Své životopisy prosím zasílejte na adresu: [email protected]
- Více informací o ZŠ Sion na:www.zssion.cz

Poslední změna:2016-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11711670779

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 2807083  Dátum zverejnenia: 11.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21000 - 23000 Kč/měsíc