Obsluha v bistru Cube, volné večery a víkendy

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
V Parku 2308/10, Praha 11-Chodov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úsměv od ucha k uchu a příjemná povaha, to jsi celá/ý ty? Chceš trávit víkendy raději s rodinou nebo přáteli než v práci? Tak to jsi tu správně!

Do bistra CUBE na metru Chodov přijmeme nového parťáka.

CO TĚ ČEKÁ:
Příprava kávy, freshů a domácích limonád
Obsluhování pokladny
Příprava a zános cateringů do blízkých kanceláří
Udržování bistra v čistotě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na plný úvazek
Odměna: každý měsíc zaručená mzda od 23 000 Kč čistého + odměny a zajímavý roční bonus
Skvělé zaměstnanecké benefity – sponzorovaná Multisport karta, personální strava a nápoje, kurzy dalšího vzdělávání, 50% sleva na vouchery do našich restaurací, volno na státní svátky a taky dárek k narozeninám:-)
Možnost kariérního vzestupu a sbírání stále nových zkušeností - otevíráme jeden provoz za druhým!
Odměna za přivedení nového kolegy 10 000Kč!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO POŽADUJEME:
Šikovného a energického člověka
Proklientský přístup
Týmovost
Uvítáme praxi z gastronomie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3408120  Dátum zverejnenia: 21.9.2018