Dělník textilní výroby v šicí dílně (převážně ruční)

Zdeňka Podpěrová (MPSV)

Dobrovodská 2284, 1 2 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
83 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech (75330)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zdeňka Podpěrová, IČ 11351501
Pracoviště:Podpěrová s.r.o., Dobrovodská 2284, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 83 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: ruční a strojový střih metráže, příprava pro textilní výrobu

Požadujeme pracovitost, zručnost, fyzickou zdatnost - v pracovní náplni je také manipulace s metráží

Nabízíme: jednosměrný provoz, pracovní doba 6.00-14.00, So, Ne, svátky volno

Poslední změna:2016-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 10349940741

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2767545  Dátum zverejnenia: 15.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 83 Kč/měsíc