Reagujte bez životopisu

Seřizovač strojů - praxi nepotřebuješ

Zeelandia spol. s r.o.

Místo práce
Chelčice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všude čteš tu ohranou frázi – „Požadujeme…“. Tady ji ale nenajdeš.

U nás vzdělání ani praxi nepotřebuješ. Pokud máš šikovné ruce a chuť naučit se všechno potřebné, pojď k nám seřizovat stroje a výrobní linky.

My víme, co Tě zajímá:
- Místo: Chelčice u Vodňan.
- Čas: 2 směny, práce o víkendu jen výjimečně.
- Peníze: Hrubá nástupní mzda 25.000 (vč. odměn). A pak? Čím víc umíš, tím víc Ti zaplatíme.
- A ještě něco navíc: 5 týdnů dovolené a dotované stravování.

Tak si zvol dobrou práci.
- Pracuj v partě, kde Tě všichni znají jménem.
- Pracuj přes den, v noci se má spát.
- Nezapadni v davu.
- Pracuj v Zeelandii. Ostatní stojí, my vyrábíme.

Stačí jediné. Ozvi se nám.

Informace o zpracování osobních údajů zájemců o práci najdeš na www.zeelandia.cz.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zeelandia je přední dodavatel surovin a přípravků pro výrobu pekárenských a cukrárenských produktů. Kombinace více než 30leté tradice na českém trhu, dlouhodobě dobrých hospodářských výsledků a kvalitních produktů, ze kterých se vyrábí základní potraviny, z nás dělá společnost, jež může nabídnout práci, která má budoucnost a smysl.
ID: 3987941  Dátum zverejnenia: 19.10.2020