Pravá ruka vedení (asistent-ka)

Zeitgeist Asset Management s.r.o.

Místo práce
Revoluční 25, 11000 Praha 1, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Převezmete odpovědnost za:
➢ vedení administrativy firmy, kompletace dokumentů (smlouvy, prezentace apod.)
➢ vedení administrativy jednatelů firmy a vyřizování jejich pracovních záležitostí (kalendář, organizace schůzek),
➢ zajišťování provozu kanceláře: objednávky občerstvení (pečení vlastních dobrot je dobrovolné), objednávky kancelářského materiálu, organizace schůzek, komunikace s klienty a obchodními partnery, komunikace s úřady, apod.,
➢ třídění a evidence pošty,
➢ příprava podkladů pro účetní, vystavení faktur,
➢ zajišťování pracovních cest,
➢ vedení archivu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžete očekávat:
➢ jednoduchou organizační strukturu (2 vlastníci + tým),
➢ prostor pro vylepšování a zjednodušování práce: přineste své nápady a zkušenost (diskuse o zefektivňování práce je vítána!),
➢ rychlou implementaci nových nápadů a nových pracovních postupů,
➢ prostor pro osobní růst, protože naše projekty jsou plné úkolů, které je třeba řešit a dotahovat do konce!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme, že do spolupráce s námi přinesete:
➢ dobré komunikativní schopnosti,
➢ znalost německého a/nebo anglického jazyka,
➢ počítačovou gramotnost (MS Office: Word, Excel; PowerPoint),
➢ pečlivost, samostatnost, spolehlivost, loajalitu, improvizační schopnost, ochotu přijmout a schopnost řešit vice úkolů,
➢ cit pro lidi a chuť užívat si o ně pečovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Necháváme se nést duchem doby a rádi jej vtělujeme do našich projektů.

Jsme “butikovou” platformou pro investování do komerčních a residenčních nemovitostí. Obsluhujeme skupinu individuálních a institucionálních investorů operující v České republice a v Německu.

Staráme se o výstavbu – rozvoj – správu realitního portfolia, které čítá nemovitosti v oblastech hotelnictví, studentského bydlení, využití volného času, rodinného bydlení, logistiky a lehké průmyslové výroby.

Nemovitosti máme rádi... Jsou zobrazením ducha doby i místa, představují pro nás svět v pohybu. Pracovat s nemovitostmi je pro nás možností vdechnout nemovitostem kus našeho současného «já».

Jsme aktivní, tvoříme a rosteme. Nemovitosti nás baví!

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2817736  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou