Geografové

Zeměměřický úřad (MPSV)

Místo práce
Pod sídlištěm 1800, 182 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
13980 - 21070 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Zeměměřický úřad, IČ 60458500
Pracoviště:Zeměměřický úřad - 001, Pod sídlištěm 9, 182 11 Praha 8

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 13980 do 21070 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo práce: Pod sídlištěm č.p. 1800/9, Praha 8
Kontaktujte na e-mail: [email protected]
Jedná se o samostatné operátorské práce v systému Základní báze geografických dat ČR (ZABAGED®), související s jeho aktualizací nebo zpřesňováním podle definovaných technologických postupů.

ZEMĚMĚŘICKÝ ÚŘAD
Pod sídlištěm 9, 182 11 Praha 8
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa GEOGRAF/GEOGRAFKA v Odboru ZABAGED®

Požadujeme:
. středoškolské vzdělání se zaměřením na geodézii nebo stavebnictví, případně jiné středoškolské vzdělání s praxí v geodézii a katastru,
. znalost práce na PC - MS Office, GIS nebo CAD systém,
. ovládání systému Microstation výhodou,
. pečlivost, spolehlivost, samostatnost a odpovědnost,
. občanskou bezúhonnost.

Nabízíme:
. zajímavou samostatnou a tvůrčí práci,
. pracovní úvazek na dobu určitou,
. odměňování v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v závislosti na délce dosažené praxe a vzdělání – platová třída 8,
. systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování, pružná pracovní doba).

Požadovaný dokument:
. strukturovaný profesní životopis s popisem dosavadní odborné praxe,
. motivační dopis,
. kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Předpokládaný termín nástupu: 1. 1. 2017 (nebo dle dohody).
Písemné přihlášky včetně požadovaných dokumentů zašlete nejpozději do 31. 11. 2016 v elektronické podobě na adresu [email protected]. Do předmětu uveďte „Výběrové řízení-operátor“.

Poslední změna:2016-10-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 11548080764

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
ID: 2757063  Dátum zverejnenia: 8.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13980 - 21070 Kč/měsíc