Řidič C+E region Bamberg 1800€- 2200€ čistého bez němčiny

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Německá personální společnost Zero-Maxx GmbH nabízí 1 volné pracovní místo pro šikovného řidiče C+E v regionu BAMBERG 1800€-2200€ čistého- BEZ němčiny

O co se jedná?
- linková trasa
- transport nápojů pro německý obchodní řetězec Netto
- 1 nakládka v centrálním skladu (bez vlastního nakládání)
- 1 vykládka (zde si vykládku zajišťuje řidič elektrickým vozíkem)
- ubytování je kompletně ZDARMA (po-pá včetně víkendů)
- nástup hned od počátku září 2018
- příležitost pro řidiče BEZ NĚMČINY

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- německou pracovní smlouvu
- nástupní plat 1800€ čistého, po uplynutí zkušební doby 2200€ čistého i více dle domluvy (při daňové tř. 1)

- Bližší informace na mobilním čísle +420 775 526 428. A nebo zašlete SMS „mám zájem o nabídku” zavoláme Vám zpět.

Informace o náboru

Kontaktní osoba:
Paní Handrejchová Zuzana
Email: [email protected]
Mobil: +49 151 171 12853

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Internationaler Personalservice

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B, C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- ŘP C+E, profesní průkaz a digitální karta
- praxe
- němčina není zapotřebí
- spolehlivost a aktivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3478374  Dátum zverejnenia: 25.8.2018