Řidič CE Německo Jena/ Erfurt 2300€ brutto + 24€/ den.

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
57 500 - 69 000 Kč/měsíc2300€ brutto + 24€/ den.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro německou transportní firmu sídlící v oblasti JENA/ ERFURT (cca. 156km od Aše) hledáme 2 seriózní řidiče C+E. Nástupní plat 2300€ brutto + 24€/ den.

Lokalita: D- 99310 Witzleben (region Jena/Erfurt)

O co se jedná?
- dálkové i internacionální trasy
- transport betonových dílů/ palet
- 1-2 místa nakládek denně
- po-pá práce, víkendy volné
- návěs plachta/ auto s vlekem (Wechselbrück)
- vozový park Mercedes Actros, DAF, Skania, MAN, Volvo
- vozidla jsou vybavená ledničkou, telefonem, telematik systémem a automat. řazením
- soc. zařízení (toaleta, sprchy)
- na firmě se komunikuje německy a anglicky
- nástup IHNED

Požadujeme:
- praxi na kamionové dopravě 1- 3 roky
- dobrou komunikativní znalost němčiny B1, a nebo základy angličtiny A1

Nabízíme:
- přímé zprostředkování práce
- německou pracovní smlouvu + kompletní pojištění
- nástupní mzda 2300€ brutto + 24€/den
- 24-25 dní dovolené

- POZOR jedná se o přímé zprostředkování práce !
Žádná práce pod agenturou !
- řidič pracuje hned od počátku na přímo pod německou transportní firmou
- zprostředkování je ZDARMA, nic neplatíte
- při nástupu asistuje český disponent !!!

Zaujala Vás nabídka... Neváhejte a kontaktujte nás na čísle +49 174 282 3707. A nebo zašlete SMS „mám zájem o práci” na +420 775 526 428, zavoláme Vám zpět.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personlalservice- přímé zprostředkování práce pro řidiče CE v Německu zdarma, bez poplatků. Asistence českého disponenta při nástupu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B, C, E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3654081  Dátum zverejnenia: 28.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 57 500 - 69 000 Kč/měsíc2300€ brutto + 24€/ den.