Náborář se ŽL/ Zprostředkovatel personálu/ Freelancer s NJ

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O nás:
Německá personální společnost Zero-Maxx GmbH je známá kvalitou, kompetencemi a spokojeností zákazníků. Protože hovoříme jak jazykem našich zaměstnanců,
tak řečí zákazníků - jednoduše, transparentně a férově!

Již přes 7 let působíme a odvádíme naše personální služby na profesionální úrovni. Naše společnost chce i nadále růst, jakožto regionální poskytovatel pro zákazníky,
tak i zaměstnance- přesvědčivě a efektivně!

Pro naši společnost sídlící u Landshutu, hledáme v co nejkratším časovém horizontu náboráře se ŽL/ zprostředkovatele personálu/ freelancera speciálně
pro EU oblast – Česko a Slovensko.

Váš profil:
- letité zkušenosti s náborem personálu podmínkou !
- vysoká motivace, dobré organizační schopnosti, samostatná práce
- pokročilejší uživatelská znalost sociálních médií (zejména Facebook, Instagram)
- německý jazyk na velmi dobré úrovni
- komunikativní osobnost

Vaše úkoly:
- vyhledávání personálu z Čech a Slovenska, zejména z oblasti transportu
a logistiky
- vkládání inzerce na pracovních portálech a sociálních sítích
- vedení tel. interview s uchazeči
- zpracovávání profilů a kvalifikačních listů v německém jazyce

Nabízíme:
- atraktivní model provize závislé na úspěchu dosažených výsledků
- možnosti výdělků okolo 2000- 4000EUR čistého i více
- moderní aspirující společnost a internacionální tým
- reálné i home-office (práce z domova)

Vítejte v týmu!
Oslovili jsme Vás nabídkou? Pak neztrácejte čas a kontaktujte nás.

***UPOZORNĚNÍ***
Váš životopis v německém jazyce zašlete na následující E-MAILOVOU ADRESU:
[email protected]

***Životopisy v českém a slovenském jazyce firma není schopna posoudit - tudíž nebudou zařazeny do výběrového řízení***

***Kontaktní osoba***:
Geschäftsführer, Herr Ackermann
Tel.: +49 151 151 90535
Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3658854  Dátum zverejnenia: 3.5.2019