Vedoucí výroby (od 60.000,- Kč měsíčně)

Zeta CZ s.r.o.

Místo práce
Modricka 66, 66448 Moravany u Brna, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
od 60.000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Koordinace montážních pracovníků (výroba / dílny a pracoviště)
• Zabezpečení FAT - dodávky médii, hadic a přípojek
• Koordinace demontáže a balení zařízeni, pomoc při balení a nakládání zařízení
• Testování (tlakové zkoušky, endoskopie, riboflavin, delta feritu, ...)
• Zajištění souladu se specifikacemi kvality
• Zajištění souladu se standardy v oblasti výroby
• Zodpovědnost za dodržování předpisů BOZP
• Zodpovědnost za dodržování plánovaných hodin
• Zabezpecení projektové dokumentace spojené s výrobou
• Koordinace s projektovým manažerem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé a různorodé projekty
• integrace do dynamického mezinárodního týmu kvalifikovaných zaměstnanců
• možnost účastnit se na budováni nově vznikající firmy
• zajímavé platové ohodnocení
• služební telefón, služební auto, stravenky, káva, voda,..

Informace o náboru

Prosíme, zasílejte CV v cizím jazyce - NJ nebo AJ.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s prací s nerezem, instalací potrubí, svařování (WIG),
• Znalosti o materiálech
• Orientace ve výrobních výkresech a izometrických pohledech,
• Zkušenosti s vedením lidi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jádro činnosti firmy Zeta je plánování, výroba, automatizace, montáž a kvalifikace klíčových technologických zařízení pro farmaceutické firmy.
S našimi službami a výrobky jsme pro naše zákazníky v oblasti biotechnologií a farmaceutického průmyslu aktivní na mezinárodni úrovni.
Naše mateřská firma je v Rakousku a naši kolegové v Brně jsou v denním kontaktu s kolegy v centrále i ostatních pobočkách.
ID: 3154807  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 60.000 CZK