Vedoucí nástrojárny

Zlín Precision s.r.o.

Místo práce
U Tescomy 247, Zlín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2020
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• řídí a organizuje činnosti na provoze Nástrojárna
• zajišťuje a koordinuje interní a externí opravy vstřikovacích forem
• vedení týmu pracovníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• mzdové podmínky v závislosti na dosavadní praxi
• možnost odborného vzdělávání a profesního růstu
• firemní benefity: příspěvek na penzijní připojištění, volnočasové poukázky, stravenky v hodnotě 80 Kč
• čtvrtletní a mimořádné prémie
• nástup možný ihned (nabízíme pracovní smlouvu na HPP)
• místo pracoviště Zlín (dopravní dostupnost MHD)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technický směr

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání technického směru
• praxe v oblasti oprav/výroby vstřikovacích forem
• praxe v oblasti výroby plastů (automobilový průmysl výhodou)
• uživatelská znalost práce na pc
• orientace v normách ISO 9001 a ISO/TS 16949 (výhodou)
• znalost anglického či německého jazyka (výhodou)
• řidičské oprávnění skupiny B
• dobrá organizace práce, samostatnost, odpovědnost, ekonomické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma se zahraniční účasti zabývající se výrobou plastových komponentů v oblasti automotive. V rámci rozvoje společnosti hledáme posilu na oddělení kvality.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3460771  Dátum zverejnenia: 25.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou