Reagujte bez životopisu

Řidič MKD

ZPzeman s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

přepravy na relaci CZ - I - CZ, tahač + návěs 13,6
- základní plat 18500 Kč + diety dle ujetých km (průměrně 55-60eur/den) + placené víkendy 3000 Kč
- možnost práce na dohodu 4Kč/Km (příklad 12500 Km x 4= 50000 Kč/1920Eur)čistého!!!

Zaměstnanecké výhody, benefity

příplatek na cestovné, možnost tankovaní do soukr. aut, bonusy za úsporu paliva a jízdní styl, zvýhodněné mobilní tarify, finanční příspěvek 10.000 Kč za přivedení nového řidiče,
příspěvek na cestovní pojištění + pojištění proti škodám způsobených zaměstnavateli....

Informace o náboru

Dopravní společnost z Brna hledá řidiče na trasy CZ - I - CZ,
Dobré platové podmínky, možnost pracovat i na dohodu
víkendy dle dohody,

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

C, E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

menší dopravní společnost s vozovým parkem 10 souprav tahač + návěs ,hledá řidiče na mezinárodní přepravy z Česka do Itálie a zpět.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4087238  Dátum zverejnenia: 23.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc