Reagujte bez životopisu

Učitel - učitelka 1. stupně pro ZŠ

Heřmánek Praha, základní škola a gymnázium

Místo práce
Rajmonova, Praha 8-Kobylisy, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
24. 8. 2023
Mzdové podmínky (brutto)
38 000 - 45 000 Kč/měsícodměny, podpora vzdělávání ve výši i 10 000 ročně v případě Montessori kurzů, možnost zahraničních stáží a výjezdů, možnost supervize placené školou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme spolupráci učitelce - učiteli 1. stupně (začínajícímu, studentovi i zkušenému učiteli) v příjemném týmu kolektivu vztahové školy, která pracuje s malým počtem žáků ve třídě. Výhodou je spolupráce s učitelem, který rád učí tvořivě a zajímavě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka dalšího vzdělávání v oboru, možnost a podpora spolupráce se zahraničními školami, podpora výjezdů učitele do zahraničí (náslechy)
práce v klidném prostředí, dobrá práce, podpora kvalitního pracovního prostředí, metodická podpora pro začínající učitele, společné pracovní porady v místní kavárně, laskavé zacházení a respektující přístup

Informace o náboru

Jsem rádi, když si uchazeč najde čas a prohlédne si naši školu - možnost je od 9.00 do 15.00

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

učitelství 1. stupně, učitelství, speciální pedagogika

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pozitivní vztah k učení a učitelství a k žákům,
rádi poznáme Vaše osobní priority učitele a Vaše nadání
schopnost spolupracovat s kolegy a schopnost učitel se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soukromé gymnázium , u metra Kobylisy

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3289899  Dátum zverejnenia: 11.4.2023  Spodná hranica mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc