Charakteristik der Gesellschaft

Jsme obchodní a technologická společnost zabývající se modernizací B2B obchodu v areálu SAPA s přesahem do aktivit v oblasti IT. Vyvíjíme platformu pro efektivní změnu způsobu obchodování (setkávání se poptávky a nabídky) a zvýšení konkurenceschopnosti vietnamské obchodní komunity vůči ostatním velkoobchodům a retailu.

Vollständige Charakteristik anzeigen
Základem našeho současného velkoobchodu je centrální prodejna v pražské tržnici Sapa, kde nakupují vietnamští obchodníci z celé České republiky i ze sousedních států. Tento koncept chceme přizpůsobit pro české zákazníky a přilákat místní i zahraniční velkoobchody/maloobchody pomocí nové platformy.

Díky dlouholetým zkušenostem a spolupracím s výrobci zajišťujeme výrobu a dovoz produktů na zakázku pro firmy, podniky či instituce. Tento obchodní model našim zákazníkům minimalizuje náklady a zvyšuje zisky. Výhodou spolupráce je přímá vazba s výrobci zajišťující bezkonkurenční ceny, široká nabídka produktů a libovolná specifikace poptávky od výběru kvalitativní třídy po stanovení maximální konečné ceny.

Vollständige Charakteristik ausblenden