Charakteristika společnosti

Jsme tým nadšenců do jídla, ovoce, překvapení a zážitků. Vstáváme za svítání, abychom pro Vás každý den na tržnicích vybrali to nejlepší ovoce a ingredience a ručně uvázali ty nejkrásnější aranžmá pro Vaše blízké. Našim cílem je rozdávat radost a potěšit kvalitními originálními produkty, které promění každý svátek, narozeniny či běžný den v nezapomenutelný zážitek.

Zobrazit celou charakteristiku

Náš příběh:

"Frutiko je rodinná firma, kterou jsme v létě roku 2012 založili s mým manželem Sedatem a švagrovou Ceydou, kteří pochází z Turecka. Na magisterském studiu jsem strávila rok v tureckém Istanbulu, kde jsme se s manželem potkali a kde jsem se také poprvé s nápadem jedlých kytic setkala. Jelikož jsou jedlé kytice celosvětovým hitem již mnoho let, ale v Česku tato kouzelná služba chyběla, rozhodli jsme se s rodinou přestěhovat do Prahy a založit zde byznys. V současné chvíli má Frutiko 15 stálých zaměstnanců, dvě pobočky v ČR a poskytuje donášku přibližně 100 kytic denně do všech koutů České republiky," Klára Sezgin, ředitelka společnosti.


Naše práce:

Ruční výroba v den dodání


Dárkové balení s osobním vzkazem v blahopřání


Doručení chladícími vozy sympatickými kurýry


Moment překvapení při předání dárku


Skvělý zákaznický servis a záruka spokojenosti
Naše poslání:

Naším posláním je vytvořit kvalitní a netradiční dárkovou službu, která umožní zákazníkům potěšit ty, na kterých jim velice záleží. Díky Frutiku můžete odkudkoli na světě online objednat ovocnou kytici, řezané květiny nebo dárek a překvapit tak své rodiče, příbuzné či lásku doručením balíčku kamkoli v České republice. Za roky fungování od svých zákazníků víme, že příjemci jsou vždy potěšení, překvapení a dojatí. Mnoho z nich se s takovouto službou setkává poprvé. Naši příjemní kurýři, vstřícná zákaznická podpora a stoprocentní garance spokojenosti zaručují, že nejen příjemce, ale i objednatel budou z dárkové služby Frutiko nadšení.

Skrýt celou charakteristiku

Nabídky práce: FRUTIKO international s.r.o.

1 - 1 z 1