Charakteristika společnosti

Jsme GymBeam, nejrychleji rostoucí e-commerce projekt se sportovní výživou, oblečením, příslušenstvím a zdravými potravinami v Evropě. Naše společnost vznikla v roce 2014 a aktivně působí na 15 trzích, kde otevírá dveře do světa zdravého životního stylu milionům zákazníků. Tomu odpovídá i náš pestrý a bohatý sortiment, který představuje více než 9000 produktů a 125 značek.

Zobrazit celou charakteristiku
Naší pýchou jsou však zejména vlastní značky, mezi které patří přírodní produkty s bio certifikátem VanaVita, doplňky zaměřené na dámy BeastPink, prémiové sportovní oblečení STRIX či herní suplementy XBEAM. Úspěch nejen těchto značek potvrzuje silná zákaznická základna, ale také mnohá ocenění za kvalitu a oblíbenost na různých trzích.

Charakterizuje nás také raketový růst a obrat v desítkách milionů korun. Firemní kultura a hodnoty GymBeam se opírají o orientaci na zákazníka, budování komunity, vysoké pracovní nasazení, inovace díky novým technologiím, ale také soudržný a talentovaný tým. Našim kolegům proto nabízíme i mnoho příležitostí k realizaci.

Samozřejmostí je kariérní růst, flexibilní pracovní doba, zajímavé benefity či možnost vzdělávání. I díky tomu poskytuje GymBeam zázemí a stabilitu více než 600 zaměstnancům na různých pozicích od manuálních přes marketing až po IT. Všichni jsme tak součástí exponenciálního růstu firmy, která nás považuje za klíčové členy pro svůj budoucí rozvoj. Přidejte se k nám a staňte se i vy součástí tohoto dobrodružství!

Skrýt celou charakteristiku