Charakteristika společnosti

Marcons International s.r.o.
Jsme menší, dobře zavedená a rozvíjející se česká společnost s historií od roku 2008. Naše specializovaná prodejna se skladem je zaměřena na profesionální značkovou stavební chemii, nářadí a diamantové nástroje pro obkladače, podlaháře a stavaře a v tomto oboru poskytujeme našim zákazníkům profesionální a nezávislé poradenství s celkově nadstandardním prozákaznickým přístupem.
Prodejní sklad na Praze 10 Hostivaři, je v těsné blízkosti Průmyslové ulice, v dobré dostupnosti MHD a s možností blízkého parkování.
Máme také e-shop, který postupně nabývá na svém významu. Obsluhujeme řemeslníky, stavební firmy i soukromé jednotlivce.

Zobrazit celou charakteristiku
Svojí povahou, sortimentem a přístupem jsme dost jedineční – podobných firem jako jsme my moc není, pokud vůbec nějaká.
V naší společnosti dáváme důraz na mezilidské vztahy, vzájemnou důvěru, osobní, otevřený a čestný přístup, a to na všech úrovních - se zákazníky, partnery a v úplně první řadě mezi sebou.
Jedním ze základních principů naší filozofie je čestnost a WIN-WIN - tyto uplatňujeme bezvýhradně ve všech oblastech - od zákazníků až po naše interní. Jednoduše řečeno, cokoliv, co děláme, musí být fér a ku prospěchu všech zúčastněných stran.

Naším cílem je tvořit tým lidí, kteří spolu budou nejen dobře a rádi spolupracovat, ale také si budou moci vzájemně zcela důvěřovat a otevřeně komunikovat po všech stránkách. Na konci r.2021 od nás po 13ti letech spolupráce odešel kolega, z důvodu potřeby pracovní změny a nyní hledáme do svého stabilního a přátelského týmu spolehlivého parťáka pro dlouhodobou spolupráci.

Více informací o společnosti najdete na: www.chytrematerialy.cz

Skrýt celou charakteristiku

Nabídky práce: Marcons International s.r.o.

1 - 1 z 1