Charakteristika společnosti

Marcons International s.r.o.
Jsme menší, dobře zavedená a rozvíjející se česká společnost s historií od roku 2008 – přirozené jsou u nás osobní, otevřený a čestný přístup, flexibilita, malý přátelský a stálý kolektiv, rozmanitost práce a její samostatné organizování...
Jsme odborná prodejna specializovaná na profesionální značkovou stavební chemii, nářadí a diamantové nástroje pro obkladače, podlaháře a stavaře a v tomto oboru poskytujeme našim zákazníkům ochotné a nezávislé poradenství (zdarma). Svojí povahou, sortimentem a přístupem jsme dost jedineční – podobných firem jako jsme my je jen několik a úplně stejná, alespoň pokud nám je známo, žádná.
Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem s poradenstvím - materiály pro obklady a dlažby, balkóny a terasy, bazény, koupelny, podlahy, nářadí, lišty a profily a další stavební příslušenství a materiály, řešení různých stavebních problémů, jejichž rozmanitost nezná mezí...
Máme také stále se rozvíjející e-shop, který se postupně stále více stává z doplňku nedílnou a důležitou součástí obchodu.
Naše prodejna se skladem je v Praze 10 Hostivaři, v těsné blízkosti Průmyslové ulice.
Našimi zákazníky jsou zejména obkladači, stavební řemeslníci, menší až střední stavební firmy a v neposlední řadě i koncoví zákazníci.
Fungujeme na principech nadstandardně ochotného, vstřícného, čestného, osobního a flexibilního přístupu – k zákazníkům, dodavatelům i mezi sebou.
Jedním ze základních principů naší filozofie je čestnost a WIN-WIN - tyto uplatňujeme bezvýhradně ve všech oblastech - od zákazníků až po naše interní. Jednoduše řečeno, cokoliv co děláme, musí být fér a ku prospěchu všech zúčastněných stran. V maximální míře se o to snažíme a otevřeně a pravdivě o tom komunikujeme.
Vztahy a vzájemnou důvěru a upřímnost považujeme za klíčově důležité - opět na všech úrovních - se zákazníky, partnery a v úplně první řadě mezi sebou.
Naším cílem je tvořit dobrý tým lidí, kteří spolu budou nejen dobře a rádi spolupracovat, ale také si budou moci vzájemně zcela důvěřovat po všech stránkách a dlouhodobě. A v tomto duchu se vztahovat i k „vnějšímu světu“.
Vzhledem k rozvoji naší společnosti, hledáme do našeho stabilního týmu nového spolehlivého kolegu pro dlouhodobou spolupráci

Zobrazit celou charakteristiku
Další informace najdete na: www.chytrematerialy.cz

Skrýt celou charakteristiku