Jak Vám poradíme?

Charakteristika společnosti

Marcons International s.r.o.
Jsme menší, dobře zavedená a rozvíjející se česká společnost s historií od roku 2008 – přirozené jsou u nás blízké a vřelé mezilidské vztahy, osobní, otevřený a čestný přístup, flexibilita, malý přátelský a stálý kolektiv, rozmanitost práce a její samostatné organizování...
Jsme odborná prodejna specializovaná na profesionální značkovou stavební chemii, nářadí a diamantové nástroje pro obkladače, podlaháře a stavaře a v tomto oboru poskytujeme našim zákazníkům ochotné a nezávislé poradenství (zdarma).
Svojí povahou, sortimentem a přístupem jsme dost jedineční – podobných firem jako jsme my je jen několik a úplně stejná, alespoň pokud nám je známo, žádná. Zákazník pro nás není jen kapsa s penězi, které chceme získat, ale respektovaný partner, kterému se snažíme vyjít v rámci možností maximálně vstříc, pracujíc na principu win-win.
Náplní naší činnosti je maloobchodní a velkoobchodní prodej s poradenstvím - dodáváme materiály pro instalaci obkladů a dlažeb, stavby a rekonstrukce balkónů a teras, bazénů, koupelen, podlah, dále nářadí, lišty a profily a další stavební příslušenství a materiály, řešení různých stavebních problémů, jejichž rozmanitost nezná mezí.

Zobrazit celou charakteristiku
Máme také stále významnější e-shop, který se z původního doplňku stal nedílnou a důležitou součástí našeho obchodu.
Naše prodejna se skladem se nachází v Praze 10 Hostivaři, v těsné blízkosti Průmyslové ulice, v dobré dostupnosti MHD a s možností blízkého parkování.
Našimi zákazníky jsou zejména obkladači, stavební firmy (menší a střední), řemeslníci a v neposlední řadě i koncoví zákazníci.
Fungujeme na principech nadstandardně ochotného, vstřícného, čestného, osobního a flexibilního přístupu – k zákazníkům, dodavatelům i mezi sebou.

Jedním ze základních principů naší filozofie je čestnost a WIN-WIN - tyto uplatňujeme bezvýhradně ve všech oblastech - od zákazníků až po naše interní. Jednoduše řečeno, cokoliv co děláme, musí být fér a ku prospěchu všech zúčastněných stran. V maximální míře se o to snažíme a otevřeně a pravdivě o tom komunikujeme.
Vztahy a vzájemnou důvěru a upřímnost považujeme za klíčově důležité - opět na všech úrovních - se zákazníky, partnery a v úplně první řadě mezi sebou.
Naším cílem je tvořit dobrý tým lidí, kteří spolu budou nejen dobře a rádi spolupracovat, ale také si budou moci vzájemně zcela důvěřovat a otevřeně komunikovat po všech stránkách a to dlouhodobě.
Každý člen našeho týmu pracuje do značné míry samostatně - organizuje si své úkoly a to co aktuálně přichází a je potřeba, vyhodnocuje priority a zároveň se koordinuje s ostatními členy týmu, pro co nejlepší efektivitu celku. Nikdo nikoho nehoní ani nekomanduje a pokud je třeba udělat nějaký větší úkol, který má termín, probíhá dohoda v rámci týmu. A toto vše funguje hlavně a pouze díky tomu, že jsou všichni členové samostatní proaktivní, pracovití, pozorní k aktuálním úkolům a potřebám, vyhodnocují priority toho, co je aktuálně třeba. Nikdo se „nezašívá“ a nesnaží se předstírat vytíženost. Poslední, koho hledáme je někdo, kdo si to chce v práci jen „odsedět“ a pod rouškou zdánlivé zaměstnanosti přečkat pracovní dobu do jejího konce, zatímco ostatní musí dělat co je třeba i za něho.
Práce je u nás vždy dost, ale málokdy je jí „příliš“ – její přiměřená míra (tak aby nedocházelo k přetěžování) a mj. z ní pramenící dlouhodobá spokojenost všech v týmu a je jednou z hlavních priorit majitele firmy.

Pokud Vám popis požadavků vyznívá komplikovaně, není to zdaleka tak náročné, pouze se snažíme co nejlépe popsat jaké to u nás je – nicméně požadujeme samostatnost, pracovitost a aktivní přístup k práci, aby náš tým mohl v tomto samostatném způsobu práce i nadále fungovat a pokračovat. Odměnou za to je vlastní svoboda a samostatnost při plnění pracovní náplně každého dne.

V roce 2020 jsme v rámci rozvoje přijali nového člena týmu do prodejny, kde jsou nyní 4 zkušení prodejci. A jelikož ke konci tohoto roku (2021) od nás po 13ti letech spolupráce odchází služebně nejstarší kolega, z důvodu potřeby pracovní změny, hledáme nyní do našeho stabilního týmu nového spolehlivého kolegu pro dlouhodobou spolupráci.

Více informací o společnosti najdete na: www.chytrematerialy.cz

Skrýt celou charakteristiku

Nabídky práce: Marcons International s.r.o.

1 - 1 z 1