Vzor motivačního dopisu v českém jazyce

Poslední aktualizace: 16. dubna 2019
Je dobré vědět, jak se na společnost obrátit se žádostí o zaměstnání. Nabízíme Vám vzor motivačního dopisu v českém jazyce.

Mgr. Jitka Nováková, Nádražní 513, 391 02 Tábor

 

Vážená paní
Mgr. Zuzana Kaňuchová
Profesia, spol. s r.o.
Meteor Centre Office Park A
Sokolovská 100/94
186 00 PRAHA 8

Tábor 12. dubna 2019

Žádost o zaměstnání

Na základě nabídky uveřejněné na Vaší stránce www.profesia.cz se ucházím o pozici Customer Support Specialist.

Nabídka Vaší společnosti mě zaujala nejen proto, že jste stabilní, spolehlivá a renomovaná společnost, která poskytuje kvalitní, aktuální a profesionální služby, ale hlavně proto, že bych se sama chtěla podílet na Vaší odborné a prospěšné činnosti – na pomoci, naději a spokojenosti, které dáváte uchazečům o práci i zaměstnavatelům. Sama jsem si ověřila Vaše služby, jsem s nimi spokojená a hlavně jim důvěřuji. Mám ráda práci s lidmi, ať už osobně, telefonicky či e-mailem, s níž mám i pracovní zkušenosti. Ráda bych se stala součástí Vašeho týmu a svou spolehlivostí, zodpovědností a trpělivostí přispěla ke spokojenosti zákazníků a ke kvalitě poskytovaných služeb.

Můj nadřízený v předchozí pozici na stáži oceňoval zejména mé komunikační schopnosti, flexibilitu, cílevědomost a pracovní nasazení. Nejen že jsem se přizpůsobila odlišnému pracovnímu stylu, ale vytvořila jsem si stabilní a přátelské vztahy s nadřízenými i kolegy. Během studia jsem absolvovala několik zahraničních pracovních pobytů, kde jsem získala zkušenosti s prací s lidmi, samostatnost, přizpůsobivost a potřebu neustále se učit a zlepšovat. Dobře ovládám strojopis a práci s počítačem. Plynule hovořím anglicky.

Věřím, že mé zkušenosti a povahové vlastnosti ze mne dělají velmi dobrého kandidáta na nabízenou pozici. Pokud Vás má žádost o zaměstnání oslovila, ráda Vám další potřebné informace o sobě doplním při osobním pohovoru.

„Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností Profesia, spol. s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti Profesia, spol. s r.o., výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání. Poskytnutí údajů je dobrovolné a bez důsledků s tím, že tyto údaje mohou být zpracovány pro účely databáze uchazečů o zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Souhlas je dán na dobu neurčitou a lze ho kdykoli písemně odvolat.“

Děkuji za posouzení své žádosti a přeji Vám příjemný den.

S pozdravem

Mgr. Jitka Nováková

Vytvořit životopis